Wygrana w Brodnicy, Kusy z kompletem punktów!

MKS Kusy Szczecin wygrywa 3 spotkanie z rzędu, tym razem w wyjazdowym starciu podopieczne Magdaleny Michniewicz oraz Barbary Bieleckiej pokonują MKS Brodnicę 34:30! Mecz dobrze rozpoczęły miejscowe, w 5 minucie prowadziły już 3:0, sygnał do odrabiania strat dała ze skrzydła Komornika, chwilę później dwie bramki dorzuciła Kokolus i zawody rozkręciły się na dobre. Szczecinianki do remisu doszły w 11 minucie za sprawą Gierat, kolejne minuty to zdecydowana dominacja ekipy z Zachodniopomorskiego, dobra gra w obronie przekładała się na udane interwencje bramkarskie, a to z kolei napędzało atak, do przerwy „Kusy” wypracował 6 bramkową przewagę (13:19).

Po zmianie stron ton gry nadal nadawały szczecinianki, najwyższą przewagę (9 bramek) zanotowały w 49 minucie, w końcówce sztab trenerski rotował składem, co niestety przełożyło się na 6 bramek z rzędu rzuconych przez gospodynie, nie zagroziło to jednak zwycięstwu „Kusego” 34:30. MKS wraz SPR Gdynia są jedynymi drużynami z kompletem punktów.