Wracamy do ligowego grania – na początek Sianów!

Już w niedzielę 2 lutego o 17:30 w hali miejskiej przy ul. Twardowskiego 12b zamelduje się UKS Morski Sianów, 5 aktualnie drużyna 2 ligi (grupa pomorska). Będzie to pierwsze ligowe starcie Kusego po przerwie świąteczno-noworocznej, w styczniu swoje mecze podopieczne Barbary Bieleckiej oraz Magdaleny Jóźwiak-Michniewicz rozegrały w ramach 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek (wygrana i porażka), gdzie wywalczyły awans do kolejnej rundy.

W niedzielnym starciu zdecydowanym faworytem będą zawodniczki ze stolicy Pomorza Zachodniego, które aktualnie ze stratą 3 punktów do lidera okupują 2 miejsce w tabeli. Bezpośrednie starcie obu drużyn w 1 rundzie zakończyło się pewnym zwycięstwem Kusego 23:19, jednak jak zapowiada sztab szkoleniowy, drużyna nie lekceważy rywala, a do spotkania podejdzie skoncentrowana od pierwszych minut.

Niedziela, 2 lutego, godzina 17:30, hala przy ul. Twardowskiego 12b, wstęp wolny, zapraszamy!