Udanie pożegnać się z kibicami – zapowiedź 8 kolejki 1 ligi

W najbliższą niedzielę Pogoń Szczecin rozegra ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością, Zarząd Klubu w związku z tym wydarzeniem przygotował szereg niespodzianek dla kibiców, którzy zjawią się na Twardowskiego dopingować swoją drużynę. Wśród atrakcji w darmowej strefie gastro znajdą się: popcorn, wata cukrowa, 800 pierogów czy bufet kawowo-herbaciany. Poza tym pierwszych 100 kibiców będzie mogło odebrać jednostronne plakaty drużyny w formacie A3!

Zakończenie rundy jesiennej zbliża się wielkimi krokami, przed szczeciniankami pozostały 3 spotkania i stoją przed dużą szansą utrzymania 2 lokaty w tabeli. Cel jest prosty – komplet punktów w każdym meczu. Teoretycznie łatwiejsze zadanie czeka nas w niedzielę, na Twardowskiego zawita ostatnia drużyna ligi – SMS ZPRP II Płock. Płocczanki są aktualnie najsłabiej punktującym zespołem, w 5 dotychczas rozegranych meczach zaliczyły zaledwie 96 bramek. Podopieczne Marka Jagodzińskiego w tym sezonie postawiły się tylko Kwidzynowi (porażka 1 bramką) oraz Jutrzence Płock (porażka 2 bramkami). Sztab trenerski z Płocka ma do dyspozycji aż 44 zawodniczki, co jest niewątpliwie rekordem w lidze.

Ciekawostką jest fakt, że płocczanki w zeszłym sezonie na 3 kolejki przed zakończeniem rozgrywek pokonały w wyjazdowym starciu KS Kościerzynę 32:31.

Kluczowym dla układu tabeli na zakończenie rundy jesiennej będzie wyjazdowy mecz 26 listopada, wówczas Pogoń zmierzy się z Bukowsko-Dopiewskim KPR, najbliższym rywalem w tabeli. Na zakończenie rundy jesiennej Pogoń uda się 10 grudnia do Kwidzyna.

SPR Pogoń Szczecin vs SMS ZPRP II Płock, Niedziela, 20 listopada godzina 16:00 hala MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b, wstęp wolny!

Previous Article
Next Article

Ostatni wynik

21 - 24

SPR Pogoń Szczecin vs SPR Gdynia

Najbliższy mecz

17:00

SPR Sambor Tczew vs SPR Pogoń Szczecin

Liga Centralna Kobiet

#DrużynaMePkt
113
213
313
413
513
613
710
810
910
1010
1110
1210

Sponsorzy

Akcje społeczne 2022/2023Transmisja live tvcom.pl

Zmiany kadrowe 2023

Przychodzą:
Kamila Białowąs (AZS UW Warszawa)
Monika Koprowska (UKS Morski Sianów)
Katarzyna Zimny (Młyny Stoisław Koszalin)
Weronika Jakóbowska (PreZero APR Radom)
Martyna Włodarczyk (UKS Morski Sianów)
Marta Sikora (UKS Morski Sianów)

Zostają:
Alicja Ślęzak
Julia Oleśkiewicz
Julia Niełacna
Oliwia Piotrowska
Natalia Nawrocka
Oliwia Panczenko
Emilia Jałowicka
Zuzanna Zimnicka
Oliwia Ćwiertnia
Paulina Adamska
Nina Klimek


Odchodzą:
Paulina Kuźmińska (EKS Start Elbląg)
Milica Rančić (powrót do kraju)
Nikola Komorniak (przerwa)
Julia Gierat (przerwa)
Weronika Wilanowska (przerwa)
Lidia Haławczak (Rostocker HC, Niemcy)
Sylwia Korniluk (zawieszenie kariery)
Alina Chernomorets (zawieszenie kariery?)